Anı Masası

Anı Masası

Anı Kürsüsü,anı masası,pleksi anı masası,cam anı masası,lake anı masası
ahşap anı masası,ışıklı anı kürsüsü,çiçekli anı kürsüsü,

Anı Masası

Anı masaları; dilediğiniz modelde ve boyutta yapabileceğimiz aksesuarlardandır. Düğününüze anı masası ekleyerek; gelen misafirlerinizden hatıra olması için bir şeyler yazmasını isteyebileceğiniz bir üründür. Farklı modelleri ile oldukça şık ve farklı bir tercihtir. Kristal, kalpli, led ışıklı, pleksi ve papatya anı masa çeşitlerimizde bulunmaktadır. Düğün konseptinize uygun olarak istediğinizi tercih edebilirsiniz. 

Kına, sünnet ya da düğün organizasyonlarında geceye katılan davetlilerin içlerinden gelen dilekleri ve paylaşımlarını yazabilecekleri bir defterin bulunduğu anı masası, dilediğiniz şekilde hazırlanabilecek bir aksesuardır. Özellikle düğünlerde kullanılan anı masası ile, gelen misafirlerinizden size bir hatıra kalması için özel bir defter koyabileceğiniz bir köşeye sahip olacaksınız.

Anı Masası

 

Anı masası, gece ile ilgili seçmiş olduğunuz konsept doğrultusunda hazırlanır ve yine sizin tercihinize göre süslenir. Farklı tasarımları ve modelleri ile oldukça şık ve sıra dışı bir aksesuardır.

Grand Dekor olarak kalp şeklinde, ahşap, pleksi, led ışıklı ya da papatya şeklinde modeller tasarlamaktayız. Düğün gecenize uygun olan modelleri sizlere istediğiniz şekilde temin ediyoruz.

Anı masası, gece boyunca üzerinde süslü defteri ve kalemi ile misafirlerinizi kendine çekecek ve anılarını ya da izlenimlerini yazmalarına neden olacak. Sonra bu defter ömür boyunca sizinle birlikte olacak.

Grand Dekor olarak sizin hayallerinize göre anı masası yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsini

Göster:
Sırala:

Elisa Anı Masası ve Ayakta Nikah Kürsüsü

Elisa Anı MasasıElisa Anı Masası ve Ayakta Nikah Kürsüsü Dilediğiniz renkte ve ebatta üretim yapmaktayız...

450.00TL KDV Hariç: 450.00TL

Kalpli Anı Masası Eko1

Kalpli Anı Masası Dilediğiniz renkte ve ebatta üretim yapmaktayız.  ..

400.00TL KDV Hariç: 400.00TL

Kalpli Ferforje Anı Masası

Kristal Taşlı Anı masası Kalpli anı masası kiralama fiyatı: Uyarı: imalathanesi görmediğiniz yerlerden sipariş vermenizi tavsiye etmiyor..

450.00TL KDV Hariç: 450.00TL

Kapli Anı Masası Ledli

Kalpli Beyaz Anı Masası İstediğiniz renkte ve ebatta anı masası imalatı yapmaktayız.Anı Masası da Bulunan Led 7 Renktir ve Kumandalıdır. ..

500.00TL KDV Hariç: 500.00TL

Kristal Taşlı Anı Masası

Düğün ve davetleriniz için Anı masası Anı masası , Anı Kürsüsü Kiralama fiyatı: 50 TL Anı masası istediğiniz renk ve ebatta üretim yapma..

600.00TL KDV Hariç: 600.00TL

Papatya Anı Masası

Papatya Anı Masası imalatı ve satışı istediğiniz renkte ve ebatta anı masası imalatı yapmaktayız.imalatçısından  ..

400.00TL KDV Hariç: 400.00TL

Pleksi Anı Masası ve Ayakta Nikah Kürsüsü

Pleksi Anı Masası ve Ayakta Nikah Kürsüsü ..

800.00TL KDV Hariç: 800.00TL

Pleksi Cam Taşlı Anı Masası

Düğün ve Organizasyonlarınız İçin Pleksi Anı masası ve Pleksi Nikah KürsüsüPleksi Anı Masası ve Nikah Kürsüsü Kiralama Fiyatları: 70 TL Uyarı..

280.00TL KDV Hariç: 280.00TL

Pleksiglas Anı Masası

Düğün ve Organizasyonlarınız İçin Pleksi Anı masası ve Pleksi Nikah KürsüsüPleksiglas Anı MasasıPleksi Anı Masası ve Nikah Kürsüsü Kiralama Fiyatl..

730.00TL KDV Hariç: 730.00TL