Takı Sandığı

Takı Sandığı

Takı Sandığı

Düğün sırasında takı töreni olduğu zaman gelin ve damadın takılarının saklanması için kullanılan aksesuarlardandır. Metal ve sarı metal olarak farklı modelleri bulunmaktadır. Dilerseniz takılarınızı özenle saklamak için bu şekilde bir takı sandığı tercih ederek farklılık katabilirsiniz. 

Kına, sünnet ya da düğün organizasyonlarında davete gelen misafirler hediyelerini de geline ya da sünnet olan çocuğa takmak ister. Bu durum son dönemde biraz şekil değiştirip, gelen takı hediyelerinin Takı Sepetlerine ya da Takı Sandığı’na koyulması şeklinde kolaylaşmıştır.


Takı Sandığı

Takı sandığı, gece boyunca davette dolaşan gelin ve damadın işini çok kolaylaştırmaktadır. Herkesin takıyı takma süresini hesaba katarsak, gelin ve damat neredeyse hiç yerlerine oturamazlar. Bu durum artık takı sandığı ile çok daha rahatlamıştır


Takı sandığı çok farklı tasarım şekillerinde bulunmaktadır. Siz kendi tercihinize göre ve geceye özel konseptinize uyan aksesuarları tercih etmelisiniz. Takı sandığı ferforje, altın ya da gümüş renginde olabilir. Hatta dilerseniz Grand Dekor olarak sizin tercihlerinize göre başka bir malzemeden de tasarlayabiliriz. 


Takı sandığı, takılarınızı özenle ve rahatlıkla gece boyunca saklamak için özel bir aksesuardır. Hem dekoratif hem de güvenli bir şekilde duracaktır.

Göster:
Sırala:
takı sandığı,takı sandığı modelelri Yeni Ön Sipariş

Beyaz Takı Sandığı

Sünnet İçin Takı SandığıBeyaz Takı Sandığı..

350,00TL Vergiler Hariç: 350,00TL

Metal Takı Sandığı sel0012 Ön Sipariş

Metal Takı Sandığı sel0012

Metal Kına ve takı sandığı  ..

200,00TL Vergiler Hariç: 200,00TL

Sarı Metal Takı Sandığı Satışı Yapılmıyor!

Sarı Metal Takı Sandığı

Sarı Metal Takı Sandığı ..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Sarı Metal Takı Sandığı Satışı Yapılmıyor!

Sarı Metal Takı Sandığı

Sarı Metal Takı Sandığı ..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL