Numaratörler

Numaratörler

Numaratörler; masalardaki oturma düzenini anlatmak için yapılan dekorasyon süsleme araçlarıdır. Şık ve farklı modellerde yapılarak misafirlerin oldukça dikkatini çekmektedirler. Hem misafirlerin yerlerini ararken sıkıntı çekmemeleri açısından kullanışlıdır.

Masaüstü numaratör ‘leri birçok farklı mekanda ve alanda kullanılabilen aksesuar modellerinden bir tanesidir. Masa numaraları kafelerde, restoranlarda, barlarda, otellerde, bahçeli mekanlarda, düğünler, sünnet törenleri, kına gecesi ve nişan törenleri, iş yemekleri, iş toplantıları, büyük organizasyonlar, fuarlar gibi alanlarda kullanılır. Masa numaratörleri masa numaralarını göstermek için kullanılır. Mekanlarda insanların oturdukları masaların karışmaması ve düzenli bir organizasyon yapmak adına mutlaka masaüstü numaratör ‘leri kullanılmalıdır. Masaüstü numaratör örnekleri şık ve klas bir organizasyon yapmak ya da mekanın genel akışını sağlamak açısından oldukça önemli ve gerekli aksesuarlardır. Masa üstü numaratör modelleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı ve geniş bilgi alabilmek için Grand Dekor’un internet sitesini ziyaret etmeniz mümkün.

 Cnc kesim masa üstü numaratör modelleri sade ve şık yapıları ile restoran ve otel gibi mekanlarda kullanılabilir. Düğün, kına gecesi, sünnet töreni ve nişan töreni gibi organizasyonlarda ferforje cnc kesim numaratörleri sade bulursanız numaranın bulunduğu kısmın çevresini çiçekler ile süsleyebilirsiniz. Düz masa numaratörleri için inci boncuk, altın ya da gümüş rengi boncuklu tablaları olan modelleri tercih edebilirsiniz. Yine düğün, nişan ve kına gecesi gibi organizasyonlarda ferforje kalp biçimindeki numaratör modelleri ile masaları şık bir biçimde dekore edebilirsiniz. Altın rengi, metal rengi ya da gümüş rengi cam, pleksi ya da ferforje masa üstü numaratör modellerinden zevkinize ve dekorasyona uygun birini seçebilirsiniz. Kelebek figürlerine sahip, yıldız figürlerine sahip, elma figürlerine sahip, kar tanesi figürlerine sahip, ay figürlerine sahip, çiçek figürlerine sahip, kalp figürlerine sahip, yuvarlak, kare ya da dikdörtgen formlara sahip numaratörler masalarda oldukça şık, estetik ve klas duruyor bizden söylemesi! Bunun dışında tabela gibi görünen ya da metal plaka formundaki sade numaratör modellerine yönelebilirsiniz. Özellikle fuar, iş toplantısı ya da iş yemeği gibi organizasyonlarda bu sade modelleri kullanabilirsiniz. Gösterişli ve görkemli bir düğün, kına gecesi ya da nişan planlıyorsanız aynalı tepsi gibi platformların üzerine oturtulmuş masa üstü numaratörleri seçebilirsiniz. Eğlenceli ve dekoratif tasarımlar isterseniz futbol topu, yel değirmeni, kristal süslemeli modelleri tercih edebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
Cnc Kesim Numaratör 2-7 Gün

Cnc Kesim Numaratör

Cnc Kesim Numaratör Kaplamalı (Boya Değildir.) ..

15,00TL Vergiler Hariç: 15,00TL

Düz Masa Numaratörü 2-7 Gün

Düz Masa Numaratörü

Masa için Numaratör  Gümüş Kaplamalı (boya değildir.) ..

14,00TL Vergiler Hariç: 14,00TL

Kalpli Numaratör fırın boyadır

istediğiniz ölçüde ve renkte numaratör imalatı yapmaktayız..

25,00TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Kelebek Masa Numaratörü 2-7 Gün

Kelebek Masa Numaratörü

Kelebekli Masa Numaratörü  Gümüş Kaplamalı    ..

16,00TL Vergiler Hariç: 16,00TL

Kelebekli Numaratörlük beyaz

Kelebekli Numaratörlükbeyaz fırın boyadır istediğiniz renkte ve ebatta numaratör imalatı yapmaktayız..

17,00TL Vergiler Hariç: 17,00TL

Masa Numaratörü 2-7 Gün

Masa Numaratörü

Metal Masa Numaratörü Renk Seçeneği istenilen Renklerde imalat yapılmaktadır. Stok durumu imalat yoğunluğundan dolayı değişim göstermektedir. Sipari..

15,00TL Vergiler Hariç: 15,00TL

Masa Rezerve Metal 2-7 Gün

Masa Rezerve Metal

Masa Numaratörü Masa Rezerve Metal   ..

28,00TL Vergiler Hariç: 28,00TL

Pleksi Numaratör Kelebek 2-7 Gün

Pleksi Numaratör Kelebek

Masa Numaratörü imalatı  Logunuza özel numaratör imalatı yapmaktayız dilediğiniz ölçüde ve renkte masa numaratör imalatı,  pleksi masa nu..

45,00TL Vergiler Hariç: 45,00TL

Plexi Kelebek Numaratör 2-7 Gün

Plexi Kelebek Numaratör

Pleksi Kelebek Numratör imalatı Dilediğiniz renkte ve ebatta üretim yapmaktayız. İsterseniz Size özgün Yazı ve logo İşleye biliriz. Sizin Tasarlamı..

25,00TL Vergiler Hariç: 25,00TL

Plexi Numaratör 2-7 Gün

Plexi Numaratör

Pleksi  Numratör imalatı Dilediğiniz renkte ve ebatta üretim yapmaktayız. İsterseniz Size özgün Yazı ve logo İşleye biliriz. Sizin Tasarlamış ..

25,00TL Vergiler Hariç: 25,00TL