Cibinlik Modelleri

Cibinlik Modelleri, cibinlik demir fiyatları, modelleri,imalatı, grand dekor

Cibinlik Modelleri

Görünüm olarak kına gecesine oldukça uygun ve gelinin etrafını örten aksesuarlardandır. Kına tacı kafes olarak elimizde bulunmaktadır. Cibinlik olarak dilerseniz daha farklı özel olarak modellerimizden tercih edebilirsiniz. 

Kına tahtı, kına gecesinin vazgeçilmez baş aksesuarıdır. Tabii kına tahtı süslemesi de kına gecesi ihtişamı göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Kına tahtı süslemesinde önemli bir detay da kına tahtı cibinlik modelleri olmaktadır. Kına tahtının ana süslemesi olarak kullanılan cibinlik modelleri, her türlü konsepte uygun olarak konseptin detayları ile uyumlu bir şekilde hazırlanabilir. Kına tahtının çevresini saran ve genellikle kubbe üzerine sarılarak kullanılan kumaşlar, tüller ya da organze olarak cibinlik modelleri yapılır. Cibinlik modelleri üzeri de altın rengi işleme, kristal boncuk ya da renkli pullar kullanılır, bolca çiçekler eklenir. Tüm bu detaylar kına tahtı cibinlik modellerini daha ihtişamlı ve daha görkemli bir hale getirmektedir.

Kına gecesi için gelin tarafından seçilen özel olarak detaylandırılacak kına gecesi konseptine uygun olarak tercih edilen kına tahtları, kına gecesinde salonun en özel köşesinde yer alacak ve içinde oturacak gelinle birlikte tüm misafirlerin de tabii ki odak noktası olacaktır. Kına tahtlarına ait tasarımlar genellikle kubbeli, düz koltuk şeklinde, elips ya da modelinde, ahşap ferforje demirden yapılır ya da kafes modelinde olur ve mutlaka üzerlerinde sarılı olarak kına tahtı cibinliği yer alır. Her ne kadar kına gecesi eğlenceleri modernize bir hale gelse de kına gecesi ve aksesuarları hala geleneksel motifleri ve dokuyu korumaktadır. Bu nedenle cibinlik modelleri detayları da kına tahtı için çok önemlidir.

Kına tahtında kumaş seçimi hem konseptle uyumlu hem de gelinin kına gecesinde giyeceği bindallı ya da kaftan ile uyumlu olacak şekilde tercih edilir. Kına tahtı üzerinde kullanılacak cibinlik de kesinlikle tüm bunlarla uyumlu olarak hazırlanır ya da mevcut hazır cibinlik modelleri arasından seçilir şartlar müsait olursa da değiştirilebilir.

Göster:
Sırala:
Büyük Cibinlik Demiri 2-7 Gün

Büyük Cibinlik Demiri

İmalatçısından Baklava Desenli Kına ve sünnet tahtı taşlı cibinlik demiri tül fiyata dahil değildir istediğiniz kına tahtında kullana b..

500,00TL Vergiler Hariç: 500,00TL

Dikdörtgen kına tahtı cibinlik demiri ,Cibinlik demiri fiyatı,kına cibinlik demir modelleri Ön Sipariş

Dikdörtgen kına tahtı cibinlik demiri

Kına ve sünnnet tahtlarınız için  cibinlik demiri ürünümüz de montedir 3 parçadan oluşmaktadır kına cibinlik demiri üstü 1 parça k..

500,00TL Vergiler Hariç: 500,00TL

Kına Taçı Kafes 2-7 Gün

Kına Taçı Kafes

Yeni Model Kafes Kına Tahtı Kiralama ve Satışı Dilediğiniz renkte ve Ebatta Üretim Yapmaktayız Kına Tahtı Kiralamak için en az 1 Haf..

1.100,00TL Vergiler Hariç: 1.100,00TL

Kına Tahtı Cibinliği,kına tahtı tülü,Cibinlik Demiri Ön Sipariş

Kına Tahtı Cibinliği

Kına Tahtı Cibinlik DemiriÜrünümüz De Montedir taşımak için büyük bir araca ihtiyaç duymazsınız Parçalı ve iç içe geçmektedir 4 parçadan..

650,00TL Vergiler Hariç: 650,00TL

Kına taçı kafes cibinlik , kina taci, modelleri, fiyatları, ucuz kina taci, satışı , satın al 2-7 Gün

Kına Tahtı Cibinlik

Kına Tahtı Cibinlikde monte istediğiniz ölçüde sabitleyin portatif ergonomik  tasarım taşıma kolaylığı yer kaplamaz kına geceleriniz için ci..

450,00TL Vergiler Hariç: 450,00TL