Dekoratif Salıncak

Dekoratif Salıncak

Dekoratif salıncak, özellikle kına gecesi organizasyonlarında çok tercih edilen bir aksesuardır. Son dönemde ayrıca düğünlerde ve sünnet törenlerinde de kullanılmaktadır. Salona ve geceye ayrı bir hava katan dekoratif salıncaklar iki kişilik yapılmaktadır. Eğlenceli ve özel görüntüsü ile gelinlerin, damatların ve sünnet çocuklarının keyifli anlarına şahit olur

 

Dekoratif Salıncak

Dekoratif salıncak, kına gecelerinde de kına tahtı olarak kullanılır. Genellikle altın renginde tasarlanan dekoratif salıncak, kına gecesi boyunca içinde sallanacak gelin için ise ayrı bir keyiftir.

Dekoratif salıncak, talep üzerine farklı kumaşlarda ve süslemelerde hazırlanır. Cibinlik takılabilir, kendi metal aksamı ile de kullanılabilir. Dekoratif salıncaklar dilenirse salıncak şeklinde dilenirse sabitlenerek taht şeklinde kullanılır.

Dekoratif salıncak, gelinin tercih edeceği her farklı konsepte uygun şekilde kulanılabilir. Süslemeler, yan aksesuarlar da tasarımlarıyla konsepti destekler şekilde tercih edilir.

Grand Dekor ile Dekoratif salıncaklar istenilen renk ve çeşitte yapılmaktadır.

Göster:
Sırala:

Beyaz Hint model Salıncak Taht Takımı

Beyaz Salıncak Taht TakımıSalıncak Görünümlü sabit kına tahtı Ürünümüz Demontedir Rahatlıkla Kurabilirsiniz Siz Hayal Edin Biz Gerçeğe Dönüş..

7.400,00TL Vergiler Hariç: 7.400,00TL

Dekoratif Salıncak İkili Ön Sipariş

Dekoratif Salıncak İkili

Etkinlikleriniz için Dekoratif Salıncak İmalatı Kullanım Alanları: Düğün Nikah Salıncağı -  Kına Organizasyonlarınız için Kına Salıncağı -..

2.800,00TL Vergiler Hariç: 2.800,00TL

Hint Kına Tahtı Konsepti  (Salıncak Kına tahtı) 2-7 Gün

Hint Kına Tahtı Konsepti (Salıncak Kına tahtı)

imalatçısından dekoratif salıncak kına tahtı Hint Kına Tahtı  Salıncak ( Gelin ve damat sallana bilirHem Sallana bilir Hemde ..

3.600,00TL Vergiler Hariç: 3.600,00TL

Kırmızı Hint Model Salıncak Taht Takımı,Kırmızı Hint Model Salıncak Taht Takımı satışı Ön Sipariş

Kırmızı Hint Model Salıncak Taht Takımı

Kırmızı Hint Model Salıncak Taht TakımıÜrünümüz Hem Sallanır Hem Sabit Olarak KullanabilirsinizÜrünümüz Demontedir Rahatlıkla Kurabilirsiniz Siz ..

7.900,00TL Vergiler Hariç: 7.900,00TL

Siyah ve Kırmızı Sallangaç Model Kına tahtı

imalatçısından dekoratif salıncak kına tahtı Hint Kına Tahtı  Salıncak ( Gelin ve damat sallana bilirHem Sallana bilir Hemde ..

3.600,00TL Vergiler Hariç: 3.600,00TL