Dekoratif ürünler

Dekoratif ürünlerimiz birçok farklı boyut ve modellerde yapılmaktadır. Tamamen sizin isteğiniz şekilde de üretilebilmektedir. Porselen, ahşap ve daha birçok dekoratif ürünlerimizden evinize veya alacağınız yere uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Dekoratif ürünler; evimizi, ofisimizi, bahçemizi ve genel olarak yaşam alanlarımızı süsleyen, renklendiren ev aksesuarlarıdır. Dekorasyon yaparken en az mobilyalar, halı, perde ve aydınlatma kadar evi süsleyen küçük objeler de önem taşır. Aksesuar seçimi doğru yapıldığı zaman dekorasyonun şıklığı zirveye taşınmış olur. Dekorasyon fikirleri konusunda yaratıcılığınızı kullanırken bizim sunduğumuz önerilere de göz atabilirsiniz. Ev dekorasyon modelleri ve stilleri doğrultusunda dekoratif objeler ile evinizi çok hoş hale getirebilirsiniz. Dekoratif ürünler fiyatları hakkında daha detaylı ve geniş bilgi almak için Grand Dekor internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Perdenizin rengi ve desenleri ile paralel karşı duvarda aynı rengin farklı tonlarından oluşan bir tablo kullanabilirsiniz. Bu tablo detayı evinize asil, zevkli ve elit bir hava katacaktır. Genellikle bir mekana aksesuarları yerleştirirken büyükten küçüğe doğru bir yöntem izlemeniz gerekir. Vazo ya da biblo gibi objeler, farklı boyutlarda olmalı ve birlikte yerleştirilmelidir. Raf gibi yerlerde mini dekoratif ürünler ve küçük objeler kullanılabilir. Fotoğrafları duvara asmayı düşünüyorsanız bir rengin farklı tonlarında çerçeveler alarak ortamda hoş bir renk kombinasyonu yaratabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta çerçevelerin renginin dekorasyon rengi ile uyumlu ya da kontras olmasıdır. Evinizde boş kalan köşeleri ve gölgede kalan kör alanları dekoratif bir biçimde işlevsel hale getirmek için mumlar ile süsleyebilir ya da canlı bitkilerin olduğu büyük saksılar ile tamamlayabilirsiniz.

Dekoratif ürünler kullanırken mutlaka dekorasyon stilinizi belirlemeli ve buna uygun objeleri yerleştirmelisiniz. Eklektik bir üslup kullanacaksanız yani farklı tarzlardaki aksesuarları harmanlayacaksanız çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Altın rengi şamdanlar, işlemeli, oymalı ev aksesuarı modelleri, gösterişli ve abartılı nesneler, ayna altlıkları, kesme kadeh ve objeler, masa ortası aynalar, kristal abajur ve şamdanlar klasik dekorasyon tarzını yansıtan örneklerdir.

Country stili bir ev dekorasyonunuz varsa ahşap masa lambaları, ahşap sehpalar, ahşap dekoratif ürünler kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ekose desenler, çiçek ve yaprak desenli objeler, dantel ve işlemeli örtüler, hasır sepetler, kır çiçekleri country yani kırsal tarzı ev dekorasyonuna çok yakışacaktır.

Modern tarz ev dekorasyonunda yuvarlak, nötr renklere sahip mumlar, tablolar, bold tonlamaları olan yuvarlak duvar saatleri, baskılar, blok mum ve mumluklar, cam objeler, sade ama şık dekoratif ürünler kullanılabilir.

Göster:
Sırala:

Metal Güllü Dekoratif Ürün

Metal Güllü Dekoratif Ürün..

90,00TL Vergiler Hariç: 90,00TL