gelin yolu ışıkları

Gelin Yolu Işıkları

Şamdanlarınız ve Gelin yollarınız için Hazırlamış olduğumuz led ışıklar elektrik olmadan sadece 2 adet kalem pil ile Bütün gece ışıl ışıl bir görsel

Düğün organizasyonlarında gelin ve damadın, kına gecesi organizasyonlarında da gelin ve nedimelerin salona giriş yapacakları gelin yolu alanının ışıklandırılmış haline gelin yolu ışıkları denir. Gelin yolunun ışıklandırılması son dönemde çok tercih edilmektedir. Çok daha ihtişamlı, tüm salon karardığında sadece gelin yolu ışıkları ile özel bir görüntü yaşanmaktadır.

Gelin Yolu Işıklar

Farklı tasarımlarda hazırlanan gelin yolları için ayrıca gelin yolu ışıkları da talep üzerine temin edilir. Konsepte uygun seçimde bulunacak ışıklandırma aksesuarları ile süslenecek gelin yolu, farklı bir havada herkesi şaşırtacaktır

Grand Dekor olarak piyasadaki tecrübemiz ve kaliteli ürünlerimizle farklı tasarımlarda gelin yolu modelleri imal ediyoruz. Konseptiniz ne olursa olsun, sizlerin hayallerini gelin yolu modelleri ve gelin yolu ışıkları ile çok daha hoş bir hale getiriyoruz. Gelin yolu nasıl olursa olsun, her biri için en güzel gelin yolu ışıkları temin edebiliriz. Önemli olan siz salona girerken yaşayacağınız özel anın size kendinizi muhteşem hissettirmesidir. Hem size, hem de davetlilerinize…

 

Göster:
Sırala:
Beyaz Yuvarlak Kristal Gelin Yolu 2-7 Gün

Beyaz Yuvarlak Kristal Gelin Yolu

Düğün ve davetleriniz için gelin yürüyüş yolu imalatı ve satışıgelin yürüyüş yolu kiralama 30 tl Düğün gelin yollunu dilediğiniz renkte ve eb..

450,00TL Vergiler Hariç: 450,00TL

Dekoratif Kuş Kafesi

Giriş Yolu İçin Dekoratif Kuş KafesiNikah Masası Yanı İçin Dekoratif Kuş KafesiKına Tahtı Yanı İçin Dekoratif Kuş KafesiYurt Dışı Satışımız VardırDüny..

220,00TL Vergiler Hariç: 220,00TL

Hilda Gelin Yürüyüş Yolu 2-7 Gün

Hilda Gelin Yürüyüş Yolu

Gelin Yürüyüş Yolu Ölçüleri : 90 CM  : Gelin Yürüyüş Yolu Ölçüleri : 80 CMGelin Yürüyüş Yolu Ölçüleri : 70 CMKubbeli Gelin yolu Fiyatı 90 cm..

230,00TL Vergiler Hariç: 230,00TL

Led Işıklı Melisa Gelin Yolu Ön Sipariş

Led Işıklı Melisa Gelin Yolu

Düğün ve Organizasyonlarınız için Led Işıklı Gelin Yolu imalatı ve satışı Işıklı Gelin Yolu Kiralama FiyatıLedli Gelin Yolu Satışı:   Şa..

550,00TL Vergiler Hariç: 550,00TL

Line Giriş Tagı,giriş tagı,gelin dağmat yürüyüş yolu 2-7 Gün

Line Giriş Tagı

GELİN DAMAT GİRİŞİAYAKTA NİKAH İÇİN ARKAGELİN YOLU FERFORJE MODELİÜRÜNÜMÜZ DEMONTEDİRDİLEDİĞİNİZ RENKTE VE EBATTA ÖZEL ÜRETİM YAPMAKTAYIZYURT DIŞI GÖN..

1.100,00TL Vergiler Hariç: 1.100,00TL

gelin yolu kiralama,uygun gelin yolu Ön Sipariş

Palis Gelinyolu

İstediğiniz Renk Ve Ölçüde Üretim YapmaktayızDünyanın Neresinde  Olur İseniz Olun Kapınıza Kadar Gönderim YapmaktayızLedli İster İseniz Fiyat Değ..

330,00TL Vergiler Hariç: 330,00TL

pleksi gelinyolu,pleksi gelinyolu kiralama,pleksi gelinyolu fiyatları Ön Sipariş

Pleksi Gelinyolu

Düğünleriniz Nişanlarınız Kınalarınız İçin En Şık Dekoratif Malzemeleri Bizde BulabilirsinizÜrünümüz Pleksiled ve çiçekler fiyata dahil değildir...

450,00TL Vergiler Hariç: 450,00TL

Şehzade Takım 6 Lı

İstediğiniz Renk Ve Ebatta Üretim Yapmaktayız..   Aksesuarlar Fiyata Dahil DeğildirYurt Dışı Satışlarımız Mevcuttur..

550,00TL Vergiler Hariç: 550,00TL