Kına Şamdanları

Kına Şamdanları

Kına Şamdanları

Kına gecesinde tercih edilen kristal, işlemeli şamdan modelleridir. Genel olarak kına gecesinde tercih edilen kırmızı rengine çok şık ve ışıltılı bir hava katmaktadır. Bu yüzden tercihi oldukça fazladır. Kına gecenize ışıltı ve farklılık katmak istiyorsanız farklı modellerimizden birini tercih edebilirsiniz. 

Kına gecesi kullanılan tüm kına aksesuarları için başlı başına özen gerekir. Hem gelinin tercih ettiği konsepte uygun olacaklar, hem de kendi aralarında uyumlu duracaklar. Bu kına aksesuarlarından en önemli tamamlayıcılar da kına şamdanları olmaktadır. Kına gecesinde, kına tahtı iki yanında tamamlayıcı aksesuar olarak yer alan kına şamdanları farklı boyutlarda, farklı şekillerde ve farklı malzemelerden olabilir.

Kına Şamdanları

Kına şamdanları, kına gecesi konseptine uygun olarak seçilir. Tamamlayıcı bir aksesuar olması nedeniyle özellikle kına tahtının özelliklerine uygun şekilde seçilmesi gerekir. Osmanlı kına tahtı tercih edilmişse kına şamdanları da Osmanlı motifleri taşımalı. Pembe konsept için pembe taşlı kına şamdanları daha uygun olacaktır. Kısacası tüm kına konseptleri için farklı özel tasarımda hazırlanmış kına şamdanları vardır, kına aksesuarları seçilirken bu detaylara önem vermek gerekir.

Kına şamdanları da diğer kına aksesuarlarında olduğu gibi her kesime, her zevke ve en önemlisi her bütçeye göre uygun düşen fiyat aralıklarındadır. En az 2 en çok da 4 adet kına şamdanı kullanılırsa yeterli olacaktır. Kına şamdanları, Kına tahtının iki yanına yerleştirilir ve kına gecesi eğlenceleri boyunca aktif olarak sahnede yer alırlar. Kına şamdanları abajur modelinde, metal aksamdan yapılmış, camdan üretilmiş ya da pleksiden bile yapılmış olarak piyasada rahatlıkta bulunabilir. Kristalden üretilen ve hatta altın kaplamalı daha yüksek maliyetli kına şamdanları da ayrıca tercih edilebilir.

Grand Dekor olarak kına gecesinde gelin tarafından hayallerine uygun olarak tercih edilmiş kına konseptine göre, her türlü kına aksesuarını piyasadan ya da üreticisinden itina ile temin edebiliyoruz. Kına tahtına uygun olarak kına şamdanları, kına yer minderleri, kına tepsisi gibi tüm detaylar birer birer belirlenir ve özellikle de birbirleri ile uyumlu olmaları göz önünde bulundurulur. Konsept ne olursa olsun, gelinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyoruz. Kaliteli malzemelerden hazırlanmış ürünleri bünyemizde hazır bulundurmak bizim için en önemli prensiptir. Keyifle hazırlanan bir kına gecesi mekanını, istenen konsepte çevirmekte ve kına aksesuarlarından hediyesine kadar her detayın tek tek takipçisi olmaktayız. Geriye sadece sizin keyifli anlarınızı yaşamanız kalıyor.

Göster:
Sırala:

Büyük Boy Şehzade Gelinyolu

Büyük Boy Şehzade Gelinyoluİstenilen Renk Ve Ebatta Üretim YapmaktayızAksesuarlar Fiyata Dahil DeğildirYurt Dışı Satışımız Mevcuttur..

280,00TL Vergiler Hariç: 280,00TL

Dekoratif Kına Organizasyonlarız için Mumluk 2-7 Gün

Dekoratif Kına Organizasyonlarız için Mumluk

Dekoratif Kına Organizasyonlarız için Mumluk  ..

100,00TL Vergiler Hariç: 100,00TL

Fanuslu Kokteyl Şamdan 2-7 Gün

Fanuslu Kokteyl Şamdan

Kokteyl Şamdan imalatı ve satışı istediğiniz renkve Ebatta Koktyl Şamdan imalatı yapılmaktadır.Cam fanus Fiyata Dahildir.Cam ve Şamda..

65,00TL Vergiler Hariç: 65,00TL

Fener Şamdan 2-7 Gün

Fener Şamdan

Fener Şamdan , istediğiniz renkte ve ebbatta şamdan imalatı yapmaktayız, fener şeklinde olan şamdanı isterseniz gelin damat yolu ola..

200,00TL Vergiler Hariç: 200,00TL

Gold Kubbeli Gelin Yolu

Düğün ve Etkinlikleriniz için Gelin yolu imalatı yapmaktayız istediğiniz ölçüde ve renkte gelin giriş yolu yapmaktayız . ürünlerimiz metaldi..

450,00TL Vergiler Hariç: 450,00TL

Hilal Giriş Yolu Ön Sipariş

Hilal Giriş Yolu

Kına organizasyonların Vazgeclmez olan Dekoratif Hilalisteğe özel renk ve ebatta üretim yapmaktayız. Ölçüleri: 120 cm boy Alt Ta..

110,00TL Vergiler Hariç: 110,00TL

Lale Gelin Yolu

Lale Gelin YoluSiz Değerli Müşterilerimiz İçin Yeni Dekoratif Ürünler Üretmeye Devam Ediyoruz.Ürünümüzü Her Alanda Dekoratif Obje Olarak Rahatlık..

110,00TL Vergiler Hariç: 110,00TL

Orta Boy Şehzade Gold Yeni

Orta Boy Şehzade Gold

Orta  Boy Şehzade İstenilen Renk Ve Ebatta Üretim YapmaktayızYurt Dışı Satışımız Mevcuttur..

250,00TL Vergiler Hariç: 250,00TL

Orta Boy Şehzade Şamdan

İstenilen Renk Ve Ebatta Üretim YapmaktayızAksesuarlar fiyata Dahil DeğildirYurt Dışı Satışlarımız Mevcuttur..

110,00TL Vergiler Hariç: 110,00TL