2-7 Gün Klasik Model Kına Tahtı

Klasik kına tahtı konusunda çok farklı çeşit bulmak mümkündür. Sade ve daha uygun modeller arayanlar için klasik kına tahtı önerilir. Kına tahtı yine aksesuarlarla birlikte dekore edilir ve de tüllerle süslenir. Kına gecesi için tercih edilen konsepte göre uyumlu olarak hazırlanır.

Kına tahtı, kına geceleri için en önemli aksesuardır. Klasik model kına tahtları da kına gecesinin başından sonuna kadar salonun en gözde yerine kurulur ve gelin bu tahtın içinde keyifle oturur. Nedimeler ve kına ekipleri klasik model kına tahtı çevresinde oturur. Gece boyunca gösterişli klasik kına tahtı ile içinde gelin ile birlikte fotoğraf ve video çekimi yapılabilir.

Klasik kına tahtı seçenekleri de en özel kumaşlarla hazırlanır ve yine en parlak işlemelerle süslenir. Gecenin en gözde aksesuarı ve odak noktası olacak klasik model kına tahtı, gelini gölgede bırakmayacak ancak gelini en muhteşem hali ile ortaya çıkartacaktır

Hem sağlam hem de kaliteli malzemelerden hazırlanan Grand Dekor klasik kına tahtı çeşitlerini görmek üzere sizleri bekliyoruz. Her biri ayrı zarif, her biri ayrı görkemli olan kına tahtı çeşitlerimiz için fiyatlarımız da çok uygun olarak belirlenir.

Fiyata dahil olan sadece kına tahtı dır 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Klasik Model Kına Tahtı

Klasik Kına Tahtı fiyatı

Klasik Kına Tahtı imalatı

  • Views: 3689
  • Marka: Grand Dekor
  • Ürün Kodu: Kına Baklava Desen
  • Stok Durumu: 2-7 Gün
2 Product(s) Sold
  • 2.300,00TL
  • Vergiler Hariç: 2.300,00TL