Kokteyl Masaları

Koktey Masa İmalatı, Kokteyl Masaları, Kokteyl Masası

Kokteyl Masası diğer adıyla bistro masa imalatı satışı ve kiralanması

Kına geceleri, düğün törenleri ya da özel yemekli davetlerde kullanılan kokteyl masaları ayakta planlanan organizasyonlar için önemli bir aksesuardır. Hem salonunhoş görünmesini sağlar hem de çok daha fazla kişi için yerleşim planlaması yapılmasına izin verir

 

Kokteyl masaları, istediğiniz ölçüde ve renkte imal edilir. Piyasada her konsepte uygun ürün bulmanız mümkündür. Kokteyl masaları ya da bistro masalar olarak adlandırılan bu tip aksesuarlar, dilerseniz firma logosu ya da organizasyona özel isimlerin işlemesi ile de tercih edilebilir. Kına gecelerinde lokum standı olarak da ayarlanabilir ayaklı modeller bulunur.

 

Grand Dekor olarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kiralayabileceğiniz ya da kendi mekanınız için satın alabileceğiniz şekilde hizmet veriyoruz. Sizin tercih edeceğiniz renkte ve malzemede temin edeceğimiz kokteyl masaları için sizleri bekliyoruz.

Göster:
Sırala:

Luton Kına sehbası ve Lokumluk

Kına geceleriniz için Dekoratif ayarla bilir sehpa Boyutu ayarlı olduğu için istediğiniz ölçüde sabitleme imkanı isterseniz lokumluk isterse..

300,00TL Vergiler Hariç: 300,00TL

Pleksi Kokteyl Masası 2-7 Gün

Pleksi Kokteyl Masası

Pleksi Kokteyl Masası imalatı istediğiniz ölçüde ve renkte Kokteyl Masası imalatı yapmaktayız Dilerseniz kokteyl masası üzerini firma lo..

1.000,00TL Vergiler Hariç: 1.000,00TL