Mutfak aksesuarları

Mutfak Aksesuarları

Mutfak bayanların oldukça vakit geçirdiği ve özenle dekore ettiği yerlerdir. Mutfak aksesuarlarınız için; ürünlerimizden mutfağınızın dekoruna uygun olarak birini tercih edebilirsiniz. Şık ve kullanışlı aksesuarlar ile mutfağınıza farklı bir dokunuş katabilirsiniz.

Mutfak aksesuarları, özellikle mutfakta çok vakit geçiren ev hanımları için günü kurtaran unsurların en önemlileri arasında yer alır. Mutfak süsleri modelleri, mutfakları dekore etmeyi ve estetik bir hale getirmeyi amaçlar. Mutfak duvar aksesuarları ise yaşam alanlarında farklılık yaratmanın en önemli araçlarından biridir. Mis gibi yemeklerin pişirildiği ve hazırlandığı, leziz pastaların ve enfes tatlıların hazırlandığı mutfaklarda ailece yenilen yemeklerin ve sofra başı sohbetlerinin tadına doyum olmaz. Aslında mutfak bu yüzden iyi anıların biriktirildiği yerdir denilebilir. Mutfak süs eşyaları ve mutfak aksesuarları fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için Grand Dekor internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutfak aksesuarları ile ilgili farklı fikirler isterseniz şık, kapaklı ve bombeli bir cam kavanozun içine rengarenk limonlar, portakallar ya da mandalinalar koyabilirsiniz. İki katlı, metal görünümlü, tezgah üstü mutfak rafları şık ve sade görüntüsü ile mutfağa bir şirinlik katacak. Bu rafların içine baharat kavanozları ve tuzluklar gibi mutfak aksesuarları koyabilirsiniz. Hatta dilerseniz içine küçük mumlar bile ekleyebilirsiniz. Şık, ayaklı ve metal görünümlü bir kek servis tepsisini satın alarak üzerine yağdanlık, tuzluk, sirkelik gibi şişeleri koyabilirsiniz.

Mutfak aksesuarları söz konusu olunca yaratıcılığın sınırı olmaz. Mutfak raflarına büyük kavanozlar içinde bakliyatlar koyabilir başka bir rafını ise farklı renklerdeki saksı ve çiçekler ile süsleyebilirsiniz. Eski evlerde bulunan tabak raflarına şık ve sade mavi, beyaz, desenli ve düz tabakları sıra sıra dizebilir, en alttaki rafa ise şık fincanlarınızı koyabilirsiniz. Renkli, tombul ve yukarıdan sapı olan retro çaydanlıklarınızın içine hoş çiçekler dikerek mutfağınızı güzelleştirebilirsiniz. Şık ve üç katlı kek tepsileri satın alarak renkli ve iştah açıcı cupcakeleri üzerine dizebilirsiniz.

Beyaz duvar rafları gerçekten mutfaklara çok yakışıyor ve samimi bir hava katıyor. Beyaz duvarınızın üzerine yuvarlak ve kırmızı bir duvar saati asarak modern bir görüntü oluşturabilirsiniz. Beyaz rafların üzerine bordo, mavi, lacivert, mor gibi renklerde şişeleri dizerek her birinin içine beyaz papatyalar koyabilirsiniz. Rafların altındaki boş kısımlara ise mutfak aksesuarlarından biri olan renkli el havlularını sıra sıra asabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.